„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. 

Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. 

Aplikacja mobilna Misja Kampinos opracowana przez Stowarzyszenie ‘’Między Wisłą a Kampinosem’’, 
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania  
„Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” 
PROW 2014-2020.

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się
wydarzenia

2022-10-07
Dom Kultury Stare Babice zaprasza na monodram Natalii Sakowicz – niezależnej artystki teatru formy. Po spektaklu odbędzie się 60 min. spotkanie autorskie. Spektakl przeznaczony dla widzów 14+. Bilety w cenie 15 zł do kupienia online, więcej informacji na stronie wydarzenia.
2022-10-07
Centrum Kultury w Łomiankach zaprasza na spektakl z przesłaniem, żebyśmy nauczyli się naprawiać, czyli dawać drugą szansę sobie i innym. Spektakl jest wystawiony przy współpracy z Urzędem Miejskim w Łomiankach oraz Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Wstęp na wydarzenie jest wolny, więcej informacji na stronie
2022-10-15
Dom Kultury Stare Babice zaprasza na wyjątkowy koncert Kuby Badacha podczas którego usłyszymy utwory polskiej legendy sceny muzycznej - Andrzeja Zauchy. Bilety do nabycia w kasie Domu Kultury Stare Babice w godz. 8-16.00 lub online. Więcej informacji o wydarzeniu na stronie.
2022-10-16
„Jesienne liście” to koncert Łomiankowskiej Orkiestry Kameralnej, który odbędzie się w niedzielny wieczór 16 października. Podczas koncertu usłyszeć będzie można utwory, które w radosny sposób pomogą zaaklimatyzować się z jesienną aurą panującą za oknami. Szczegółowe informacje o wydarzeniu i biletach dostępne tu.
2022-10-22
Dom Kultury Stare Babice zaprasza na gościnny występ Teatru Katarynka. Na scenie Sali Widowiskowej Domu Kultury "Kalejdoskop Marzeń i Snów” zagra dwa razy: o godz. 14:00 i o 17:00, cena biletu: 20zł. Bilety można kupić przez portal biletyna.pl i w kasie Domu Kultury Stare Babice. Więcej informacji na stronie wydarzenia.
2022-10-23
Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Rodzinnych Niedziel z Qulturą - "Familijne Show Iluzji" w wykonaniu Franka Jodłowskiego. Sceniczne show pełne komedii, śmiechu i oczywiście magii dla dzieci i dorosłych. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w kasie Kina Bajka w Błoniu.
Copyright © 2018
projekt strony IRN Multimedia
oprogramowanie choruzy.pl