„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. 

Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. 

Aplikacja mobilna Misja Kampinos opracowana przez Stowarzyszenie ‘’Między Wisłą a Kampinosem’’, 
współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania  
„Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” 
PROW 2014-2020.

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się
wydarzenia

2022-06-26
Centrum Kultury w Łomiankach zaprasza na występ zespołu folck - rockowego MiTRA, który wystąpi na scenie plenerowej Centrum Kultury 26 czerwca o 20:00.  Wstęp na wydarzenie jest wolny. Więcej informacji o zespole na stronie wydarzenia.
2022-06-26
Wójt Gminy Stare Babice – Sławomir Sumka oraz Dyrektor Domu Kultury Stare Babice – Janusz Czaja serdecznie zapraszają 26 czerwca 2022 r. na wieczór rozpoczynający sezon letni wydarzeń kulturalnych w gminie Stare Babice podczas, którego odbędzie się uroczyste wręczenie nagrody „Babinicz” oraz koncert pn. ”Gala Muzyki Operetkowej”. Zaproszenie skierowane jest do mieszkańców gminy Stare Babice. Więcej informacji na stronie.
2022-06-26
26 czerwca w Centrum Kultury Izabelin odbędzie się sztuka kabaretowa pt. " Aniołki Hankego, czyli Hanke chce kochankę" w wykonaniu fantastycznych artystów kabaretowych. Bilety do nabycia na stronie, a więcej informacji o wydarzeniu tu.
2022-06-26
26 czerwca odbędzie się Gala wręczenie nagrody honorowej Gminy Ożarów Mazowiecki oraz nadanie tytułu Honorowego Obywatela Gminy Ożarów Mazowiecki. Po bezpłatne wejściówki należy zgłaszać się do Domu Kultury "Uśmiech".
2022-06-27
Filia nr 1 zaprasza na ostatnie przed wakacjami spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Józefowie, a na nim omawiana będzie sylwetka ciekawej postaci - Papuszy. Zapraszamy!
Copyright © 2018
projekt strony IRN Multimedia
oprogramowanie choruzy.pl